• Merriman (Ephesus - Pam. ( 2 Days ))

  07.09.2018

  Amazing tour. Must do. Ephesus is astounding as is pamukkale hieropolis and the pools. Plus the most knowledgeable and passionate guide who always gives facts and is hilarious as well...best guide in Turkey..Yelcin

 • Alperen Akyıldırım (Vip Gulet Cruise (12 Islands))

  30.08.2018

  24 Ağustos günü sizlerle çıktığımız 12 adalar tekne turu gezisinden çok memnun ayrıldık. Teknenin aşırı kalabalık olmaması ve hizmetin hakkıyla yapılması bizi çok memnun etti. Bu şekilde devam etmenizi rica ederim , iyi çalışmalar.

 • Almira (Dalyan - Turtle Beach)

  15.08.2018

  Отдых в Fathie оставил неизгладимое впечатление!!! Посетила Dalyan, потрясающие исторические места, древние памятники архитектуры, очень богатая древняя история. Рекомендую Всем обязательно посетить эти места. Огромное спасибо гидам, очень интересно и подробно опишут историю этих мест. Спасибо русскому гиду Valentine и Yalchinu настоящие профессионалы!!!

 • Demet (Dalyan - Turtle Beach)

  09.08.2018

  Tatil için fethiyeye geldiğimizde turlara kayılmak istedik ve seaside tura karar verdik tur rehberi ve çalısanlar oldukça güler yüzlü ve ilgili keyifli bir tur oldu bizim için.

 • HÜSEYİN MALKOÇ (Vip Gulet Cruise (12 Islands))

  06.08.2018

  Kısa ve öz paranızın karşılığını alıyorsunuz temiz bir tekne güzel personel saygılı ailenizle gidebilirsiniz

 • Arzu Nil Seril (Vip Gulet Cruise (12 Islands))

  09.05.2018

  12 adalar turuna çıkmak için ölüdeniz Seaside acentesinden biletimizi aldık ve ertesi sabah otelden alıp tekneye bıraktılar tur esnasında 1 ada hariç bence diğer adalar güzeldi tekne personelide oldukça samimi ve içten tur sonunda ise aynı şekilde bizi otelimize bıraktılar herşey çok iyiydi herkese tavsiye ederim. İyi tatiller.

 • Hatice Türkmen (Cip Safari)

  17.05.2018

  Seaside Travel acentasından cip safari turu aldık sabah konakladığımız otelden aldılar çok eğlenceliydi biraz fazla ıslandık ama olsun:) herkese iyi tatillet dilerim

 • Ezgi Laçin (Ölüdeniz boat trip)

  29.04.2018

  Ölüdenizden ölüdeniz tekne turumuzu satın aldık çok kalabalıktııııııııııı....

 • Mümtaz Divrik (Pamukkale - Hierapolis ( 1 Day ))

  10.05.2018

  Sabahın köründe alınmamız dışında her şey harikaydı fiyat çok uygun tavsiye ederim.

 • Alper Sürgün (Saklıkent(George))

  01.05.2018

  İyi akşamlar. Tatil için geldiğimiz Fethiye'de yapılacak aktivite olarak Saklıkent turunu tercih ettik ve Çalış ofisten Tunç beyden Seaside Travel acentasından biletlerimizi kestirdik ve turumuzda herşey gayet güzeldi araçlar konforlu ve araç personelleri olcukça cana yakın ve samimilerdi her şey için teşekkürler Seaside Travel ailesi.


Blog Blog
Whatsapp